Vitajte na našej stránke

O nášej spoločnosti

Sme rodinná stavebná firma zaoberajúca sa strojovými omietkami a strojovými potermi s históriou viac ako 15 rokov.

Po dlhoročných a úspešných skúsenostiach zakladateľa spoločnosti F.Csomora st., sme založili vlastnú spoločnosť.
Firma úspešne funguje od roku 2011,kde sme sa transformovali na FERIBAU,spol. s r.o..

Našou hlavnou činnosťou sú strojové omietky,cementové a sadrové potery do rodinných domov, bytových domov, občianskych a polyf.výstavieb, ktoré spracúvame podľa technologického postupu. Sme firma, ktorá od svojho založenia dbá na vysokú kvalitu služieb,detailing služieb a produktov, ktoré ponúkame.

Prvotným cieľom je samozrejme maximálna spokojnosť našich zákazníkov.
Sústredíme sa na ich požiadavky a vždy sa snažíme vyhovieť aj tým najnáročnejším. Máme za sebou veľa úspešne dokončených stavebných projektov a veľa spokojných zákazníkov, ktorým sme našimi službami skrášlili a spríjemnili ich bývanie.

Myšlienku založiť vlastné stavebniny nás prinútil dopyt po službách, keďže sme ich realizovali vrátane dodávky stavebných materiálov.
STAVEBNINY FERIBAU prevádzkujeme od roku 2014.
V našich stavebninách ponúkame komplexne riešenie pre vaše stavby,rekonštrukcie a modernizáciu. V predajni nájdete široký sortiment staveb.materiálu,náradia ale taktiež požičovňu kvalitného značkového náradia HILTI, BOMAG, AMANN, MASTER, ATIKA, METABO, PUTZMEISTER, PFT, BRINKMANN.

Cieľom našej spoločnosti je poskytovať plnohodnotný komplexný servis naším zákazníkom v rozsahu odborné poradenstvo v oblasti stavebných materiálov a hmôt, v oblasti technologických postupov vo výstavbe, výpočet spotreby materiálov podľa predložených projektov, realizovať dodávku jednotlivých druhov materiálov až na miesto výstavby.

Vážime si všetkých zákazníkov, ktorí prejavia záujem o naše služby, pristupujeme individuálne ku každému z nich, podľa potreby poskytujeme platobné podmienky, podľa množstva odberu rôzne zľavy a bonusy.

-FERIBAU,spol. s r.o.

Istota kvality

Profesionálny pracovníci

Najnovšie technológie

Efektívna práca

Už 15 rokov na trhu

Prečo si vybrať nás

 • Sme profesionáli

  .......

  Všetky vaše idei sa snažíme čo najviac preniesť do reality.

 • Sme dôveryhodní

  .......

  Dlhoročnými skúsenosťami sa stále budete môcť na nás spoľahnúť.

 • Sme experti

  .......

  V tom čo robíme sa stále zdokonaľujeme a využívame najnovšie technológie.

Awesome Image